Тривалість групового online-заняття - 40 хвилин.

Ми завжди орієнтуємось на дітей для забезпечення індивідуального підходу у навчанні.
Тривалість індивідуального online заняття - 30-40 хвилин.

Ми завжди орієнтуємось на дітей для забезпечення індивідуального підходу у навчанні.
У групі до 5 дітей одного віку.
  Ми рекомендуємо абонементну систему оплати навчання.
  Абонемент дозволяє зберігти місце дитини у групі, а в індивідуальному навчанні - час у розкладі.
  Крім того, абонемент дозволяє забезпечувати системність у відвідуванні занять і цим самим досягати кращих результатів у вивченні англійської мови.
  Але також передбачена можливість по-разової оплати.

Заняття проходять на онлайн платформі Zoom в режимі реального часу із використанням інтерактивних онлайн-платформ.
Так, Ви маєте можливість безкоштовно заморозити мінімум два заняття в абонементі у виняткових випадках (тривала хвороба, подорож, переїзд тощо) - на 14 днів із збереженням місця у групі. Для цього Вам потрібно завчасно звернутися до адміністратора.
Пропущенні заняття, про пропуск яких було заздалегіть (мінімум за 3 години до початку заняття) повідомлено, можна відпрацювати протягом 14 днів з дати пропуску за попереднім записом.

Тому переконливо просимо повідомляти адміністрацію школи про майбутню відсутність дитини на занятті.

  Батькам потрібно забезпечити безперебійний доступ до інтернету та  комп`ютер, ноутбук, планшет чи телефон. Бажано використовувати пристрій із великим екраном, тобто комп`ютер чи ноутбук.
  Крім того, педагог деколи просить батьків підготувати додатковий матеріал для занять, наприклад, пластилін, олівці та папір, конкретну іграшку, предмет побуту чи їжу :)
  Бажано використовувати комп`ютер або ноутбук для заняття:
  • діти краще сприймають інформацію з великого екрану
  • це безпечніше для їх очей 
  • це дає педагогу додаткові можливості урізноманітити завдання та довше тримати концентрацію дітей на занятті шляхом надання дітям контролю екрану педагога
Ми рекомендуємо батькам бути присутнім лише на пробному занятті для того, щоб особисто оцінити заняття, навчити дитину включати/виключати мікрофон, користуватись мишкою чи тачпадом, а також, у разі необхідності, допомогти їй та підтримати її у новому досвіді.
В подальшому, на розсуд батьків. Але одразу попереджаємо, що діти більше відволікаються на занятті, коли батьки поруч.
  Ми запрошуємо кожного спочатку на безкоштовне пробне заняття, де Ви та Ваша дитина зможете ознайомитись із методикою навчання англійської як рідної мови, формою та методами навчання нашої школи, познайомитись із педагогом та прийняти вже остаточне рішення щодо навчання у Biling School.  

Заповніть, будь ласка, форму нижче, щоб наш адміністратор зміг підібрати та запропонувати найкращий варіант навчання для Вашої дитини у нашій школі та домовитись щодо дати проведення безкоштовного пробного заняття.
Посилання на форму ось тут:
https://forms.gle/cSUTxdwTyoL9auPc6
Заняття проводится англійською мовою. Ми не використовуємо переклад на рідну мови дитини, а пояснюємо значення слова англійською та використовуємо міміку, жести і допоможні матеріали. Так, ми допомагаємо дитині розвинути білінгвізм та почати думати англійською.
Все залежить від багатьох факторів та є індивідуальним.
В будь-якому випадку перші заняття для дитини є стресовими, адже це нова мова, новий формат навчання, новий дорослий, з яким дитина взаємодіє. Кожна дитина реагує на стрес по своєму - один легко і весело йде у нове, другий закривається і боїтся щось сказати, третій якомога швидше хоче закінчити заняття.
Але є гарна новина - усі діти звикають і пізніше отримують задоволення від занять і класні результати.

Наше завдання як дорослих підтримати дитину та навчити справлятись із стресом, не боятись нового, а, навіть, якщо страшно, йти у свій страх та перемагати. Це важлива навичка для кожного на шляху до успіху.
Ми розуміємо, що часто важко зрозуміти лише за одне заняття чи підходить вашій дитині навчання у Biling School, тому гарантуємо вам повернення коштів за не використані заняття протягом першого місяця навчання.

Після першого місяця навчання, якщо з будь-яких причин ви не хочете або не маєте змоги продовжувати навчання, кошти не повертаються.
При виявленні бажання, невикористанні заняття можуть бути заморожені на обумовлений двома сторонами термін.

Крім того, якщо з будь-яких причин ми не можемо забезпечити навчальний процес, ми також повертаємо кошти за невикористані заняття.

Так, у нас є домашні завдання. Вони подобаються дітям і виконуються залюбки. Ці завдання не є обов`язковими та не підлягають перевірці. Але їх виконання підвищує рівень успішності дитини та допомагає отримати кращі результати від занять.
Наші домашні завдання розташовані за наступним посиланням: https://biling-school.kwiga.com/ua
Крім того, діти можуть отримувати індивідуальні домашні завдання від свого вчителя через бот Школи.